DmR-CLaN Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


DmR-CLaN Community
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nefor speed undercover

In jos 
AutorMesaj
fantomel

fantomel


Mesaje : 35
Data de înscriere : 27/01/2009

Nefor speed undercover Empty
MesajSubiect: Nefor speed undercover   Nefor speed undercover EmptyMier Feb 04, 2009 6:47 pm

Tocmai am terminat, renumitul joc Need for Speed: Undercover, despre joc, nu pot spune ca m-a uimit, prea tare, oricum nu despre asta voi vorbii acum
Am facut acest post, pentru ca m-am gandit ca salvarile mele, vor fi de folos cuiva
PoZe : Nefor speed undercover 23ci2vyhkmaqs3rk9qrqv6.th Nefor speed undercover Ii5icpg0h8vcbafr8i9zfu7.th

Jocul este 100% complet, in modul cariera (career), iar cursele (game complete) sunt facute in proportie de 70%, deci, mai aveti ceva de alergat.
In momentul de fata (in aceste salvari), am 7 masini, si anume:
BMW M6
Bugatti Veyron 16.4 (cea mai rapida masina din joc, fara indoiala, 406 km/h viteza maxima, obtinuta)
Dodge Charger SRT 8
Lamborghini Gallardo (cea mai controlabila masina din joc, dupa parerea mea)
Lotus Elise
Mitsubishi Lancer Evolution
Nissan 240SX (S13)
Deasemenea, pot spune ca am, 310.057 $, Wheelman Level 15, toate masinile deblocate... si cred ca v-am spus tot ce va intereseaza.
Salvarile le puteti descarca de aici
*Dupa ce le-ati descarcat, le dezarhivati, si pune-ti folderul NFS Undercover, asa cum este, in My Documents.
P.S: Se presupune ca aveti jocul instalat deja.
Sus In jos
 
Nefor speed undercover
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» need for speed undergroundd

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DmR-CLaN Community :: Download :: Download Jocuri-
Mergi direct la: